Minust

Olen 2009. aastast ametis Eleringi juhatuse esimehena. Eelnevad kaheksa aastat kuulusid poliitikale. Sealjuures jäägitult alates Res Publica asutamise ettevalmistamisest kuni 2007. aasta Riigikogu valimiste järgsete sündmusteni. Oli võimalus selle aja jooksul juhtida nii Riigikogu suurimat fraktsiooni kui erakonda, töötada rahandusministri ja Riigikogu aseesimehena. Töötada nii rahandus-, majandus- kui Euroopa Liidu asjade komisjonis. Ühendada kaks parem-konservatiivset erakonda. Olla 10 aasta jooksul valitud Rapla linna ja hiljem valla volikogusse.  Minu  jaoks olid poliitikas oldud aastad tegusad.

Enne poliitikasse siirdumist töötasin Rahandusministeeriumi riigihaldusosakonna juhataja ja ministeeriumi nõunikuna. Seda mitte poliitilise ametnikuna või isegi vaatamata poliitilisele tahtele, sest minu kuulumine parempoolseid väärtusi kandvasse noorteühendusse Res Publica ei mahtunud üheksakümnendate teises pooles hästi hinge ei Koonderakonnale ega Reformierakonnale.   Minu maailma käsitlus kujuneski välja paljuski läbi noorteühenduse Res Publica ja Rahandusministeeriumi.  Kõik  need ca 10. aastat alates 1996. aastast kui alustasin koosseisuvälise spetsialistina kuni 2005. aastani kui lahkusin ministrina on jätnud jälje millest lähtuvalt tunnen ennast jätkuvalt emotsionaalselt seotuna nende väärtuste ja püüdlustega mida kannab Rahandusministeerium. Eks need on saanud kajastatud ka minu arvamustes ja kommentaarides.

Riigiametnikuks oldud aja jooksul sai osaleda paljude riigi enamusosalusega äriühingute nõukogude töös. Samuti olla lektoriks Tallinna Ülikoolis.

Täna löön lisaks tööle Eleringis kaasa Eesti Kaitsetööstuse Liidu töös nõukogu esimehena ja kuulun Eesti Tööandjate Keskliidu volikogusse.